73681
160542
17631481
جمعه 22 آذر 1398
 
   
صنعت
صنعت
 مشاوره
مشاوره
لوازم
لوازم
آموزش
آموزش
ارتباطات
ارتباطات
کامپیوتر
کامپیوتر
بازار کار
بازار کار
اتومبیل
اتومبیل
املاک
املاک
پزشکی
پزشکی
ورزش
ورزش
پوشاک
پوشاک
زیبایی
زیبایی
 ساختمان
ساختمان
خدمات
خدمات
 

اطلاعات تماس

 

info@parsbanu.com

 

pars1358@gmail.com

 

 

شنبه   تا   چهارشنبه

ساعات :   10صبح  الی 18 بعد ازظهر 

 

دفترمرکزی :

 تهران   بلواراندرزگو

 

 

 

  

 

نرم افزار مدیریت رستوران


نرم افزار مدیریت رستوران
نرم افزار مدیریت رستوران
نرم افزار مدیریت رستوران
تعداد بازدید
285 دفعه
تاریخ انقضاء
1398-08-28
تاریخ ثبت
1394-08-27
گروه : کامپیوتر
نرم افزار مدیریت رستوران فلامک با تجربه بیش از یک دهه توسط شرکت کاوشگران رهاوردگستر شفق ایرانیان (کارشا) طراحی و تولید شده است. این نرم افزار نسخه کاملا جدید است که بر طبق آخرین استانداردها و متدهای طراحی و تولید نرم افزار در جهان تولید شده است. تولید این نرم افزار با استفاده از تجربیات حاصل از نرم افزار قبلی (که بیش از یک دهه در بیش از 1000 رستوران کشور نصب شده و هم اکنون استفاده می شود) و توسط متخصصین کارشا انجام شده است. شرکت اینتلیجنت سیستمز نیز (همکار مجموعه در ترکیه) نسخه ترکی این نرم افزار را در ترکیه بفروش می رساند که با استقبال بالایی مواجه شده است.

ویژگی های منحصر به فرد:سفارش گیری با تبلت

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک می تواند بطور همزمان تحت شبکه یک مودم ساده به دهها و یا صدها تبلت متصل شود گارسون ها می توانند توسط تبلت خود و در محل سفارش گیری نزد مشتری سفارش را دریافت و ثبت کنند نرم افزار تبلت بگومه ای طراحی شده است که هر فرد با هر سطح سوادی می تواند از آن براحتیاستفاده کند تبلت ها هر لحظه با نرم افزار مرکزی رستوران بروز هستند و هرگونه تغییر در لیست غذا ها و قیمت ها و ... در سیستم مرکزی رستوران، بسرعت در تمامی تبلت ها بروز می شود .

سفارش گیری بصورت آنلاین(تحت وب)

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک بطور کاملا خودکار به وب سایت رستوران متصل می شود و لیست غذاها و قیمت آنها همرا تصاویر بطور خودکار در وب سایت بروز می شود مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت در هر نقطه از جهان نسبت به سفارش گیری و حتی پرداخت آنلاین اقدام نمایند تمامی خرید ها و سفارش های انلاین بطور خودکار در نرم افزار رستوران حاضر می شود و نیازی به بررسی جداگانه وب سایت نیست.

سفارش گیری از صفحات تاچ

نر مافزار مدیریت رستوران فلامک می تواند به دستگاه های تاچ بزرگ متصل شود بطوری که مشتریان بتوانند از صفحات تاچ بزرگ ( که معمولا در ورودی رستوران قرار داده می شود) سفارش گیری نمایند همچنین امکان سفارش گیری غذاها از تبلت ها و صفحات تاچ که بر روی میز های رستوران توسط مشتری وجود دارد

سیستم ولکس

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک قابلیت اتصال به سیستم ولکس را دارد به این ترتیب همیشه در گوشی مشتریان حضور خواهید داشت مشتریان با اجرای نرم افزار ولکس در گوشی خود از هر نقطه از جهان می توانند غذاها و سرویس ها شما را مشاهده کرده و غذاهای مورد نظر خود را سفارش و بصورت آنلاین پرداخت کنند

پنل صدور فاکتور مدرن

صفحه صدور فاکتور نرم افزار مدیریت رستوران فلامک بصورت مدیرن و دقیقا منطبق با استاندارد های طراحی جهانی طراحی شده است. بگونه ای که تمییز آن از نرم افزار های خارجی برای برنامه نویسان نیز سخت می باشد . کار با این پنل و صدور سریع فاکتور ها و با امکان ویرایش انها بسیار آسان و سریع و دقیق می باشد و در عین سادگی و آسانی به تمامی امکانات مورد نیاز در یکجا دسترسی دارید.

سیستم ارائه بن تخفیف

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک قابلیت بالایی برای ارائه بن های تخفیف برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می کند . مثلا می توانید تعیین کنید برای کارمندان یک شرکت یا سازمان ماهانه سه فاکتور با پنجاه درصد تخفیف و تا سقف تخفیف مشخص ارائه شود و مبالغ مربوطه از حساب شرکت یا سازمان مذبور کسر شود.
 
آگهی صنعت
آگهی آموزش
آگهی پزشکی
آگهی ساختمان
آگهی خدمات
رفتن به بالای صفحه
ایمیل تماس: info(at)parsbanu.com
پارس بانو parsbanu.com
1390-1398