73660
160466
17541162
يكشنبه 3 شهريور 1398
 
   
صنعت
صنعت
 مشاوره
مشاوره
لوازم
لوازم
آموزش
آموزش
ارتباطات
ارتباطات
کامپیوتر
کامپیوتر
بازار کار
بازار کار
اتومبیل
اتومبیل
املاک
املاک
پزشکی
پزشکی
ورزش
ورزش
پوشاک
پوشاک
زیبایی
زیبایی
 ساختمان
ساختمان
خدمات
خدمات
 

اطلاعات تماس

 

info@parsbanu.com

 

pars1358@gmail.com

 

 

شنبه   تا   چهارشنبه

ساعات :   10صبح  الی 18 بعد ازظهر 

 

دفترمرکزی :

 تهران   بلواراندرزگو خیابان شریفی

 

 

 

  

 

سمپاشی مناطق تهران


سمپاشی مناطق تهران
سمپاشی مناطق تهران
سمپاشی مناطق تهران
تعداد بازدید
116 دفعه
تاریخ انقضاء
1398-11-16
تاریخ ثبت
1398-04-07
آدرس
تمام مناطق تهران و کرج فوری و شبانه روزی
موقعیت
تهران
ثبت کننده
سمپاشی کاسپین
شماره تماس
09190445812-09106682600
شبکه اجتماعی
گروه : خدمات

شرکت تخصصی سمپاشی کاسپین آماده ارائه بهترین خدمات در حوزه سمپاشی حشرات و جانوران و باغات در تمام مناطق استان تهران و استان البرز بصورت تخصصی و فوری با بهترین کیفیت خدمات می باشد .
سمپاشی کاسپین ارائه دهنده خدمات سمپاشی منازل و تمام ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی در تمام مناطق تهران و کرج بصورت فوری و شبانه روزی
گروه سمپاشی ما بصورت تخصصی به دنبال ارائه خدمات با کییفیت برتر به کارفرمایان خود و حل همیشگی مشکلات مربوط به حشرات موذی منازل آنها با رعایت اصول ایمنی و استاندارد های جهانی،زیست محیطی و بهداشتی است. تمامی بخش های: اجراي عمليات سمپاشي ، شناسایی و تشخیص انواع حشرات و طعمه گذاري جوندگان تحت نظارت و همكاری متخصصین حشره شناسی پزشكی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشكی تهران می باشد.
لزوم سمپاشی منازل و برخی اماکن یکی از یحثهایی است که این روزها و با گرم شدن هوا زیاد مطرح می شود این امر در مبارزه با حیواناتی نظیر سوسک، ساس، موش و امثال آن ضرورت پیدا می کند.
با افزایش جمعیت روز افزون و گسترش شهرها تعداد این حشرات نیز بیشتر شده و باعث شده که شاهد مناطق گسترده تری از آفات باشیم . در نتیجه باید در درجه اول راه های ورود و خروج حشرات را ببندیم ، مکان ها را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنیم ، شیشه ها درب های شکسته را ترمیم کنیم با این عملیات از ورود حشره و آفات جلوگیری می کنیم . بعد از آن باید در صورت مشاهده سوسک ، موش ، کنه ، ساس و… حتما با شرکت سمپاشی کاسپین در تمام مناطق خود تماس بگیرید . شرکت سمپاشی کاسپین که دارای ارائه خدمات در تمامی مناطق می باشد در کوتاه ترین زمان آماده خدت رسانی است می باشد.
مهمترین نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که افراد نا آشنا با استفاده از سموم غیر مرتبط سلامت خانواده ها بخصوص کودکان، کهنسالان، خانم های باردار و بیماران قلبی – کلیوی و …را با خطر مواجه می کنند. استفاده از سموم غیر استاندارد خطراتی نظیر سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی را به همراه خواهد داشت.
در حال حاضر یکی از اقداماتی که در مبارزه با حشرات موذی انجام می شود، استفاده از سموم شیمیائی است، افراد غیر حرفه ای با تهیه سموم از عطاری ها و سم فروش ها بدون توجه به نوع حشرات مورد نظرو دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل های اشتباه، علاوه براین که به سلامت افراد خانواده آسیب می رسانند بلکه حشرات مورد هدف را به اینگونه سموم مقاوم می کنند.

 
آگهی صنعت
آگهی آموزش
آگهی پزشکی
آگهی ساختمان
آگهی خدمات
رفتن به بالای صفحه
ایمیل تماس: info(at)parsbanu.com
پارس بانو parsbanu.com
1390-1398