73659
160466
17536970
پنجشنبه 31 مرداد 1398
 
   
صنعت
صنعت
 مشاوره
مشاوره
لوازم
لوازم
آموزش
آموزش
ارتباطات
ارتباطات
کامپیوتر
کامپیوتر
بازار کار
بازار کار
اتومبیل
اتومبیل
املاک
املاک
پزشکی
پزشکی
ورزش
ورزش
پوشاک
پوشاک
زیبایی
زیبایی
 ساختمان
ساختمان
خدمات
خدمات
 

اطلاعات تماس

 

info@parsbanu.com

 

pars1358@gmail.com

 

 

شنبه   تا   چهارشنبه

ساعات :   10صبح  الی 18 بعد ازظهر 

 

دفترمرکزی :

 تهران   بلواراندرزگو خیابان شریفی

 

 

 

  

 

ساخت استخر در جنت آباد


ساخت استخر در جنت آباد
ساخت استخر در جنت آباد
ساخت استخر در جنت آباد
تعداد بازدید
32 دفعه
تاریخ انقضاء
1398-12-07
تاریخ ثبت
1397-12-07
آدرس
تهران میدان جمهوری برج سهیل طبقه چهارم واحد 440
موقعیت
تهران
ثبت کننده
گروه مهندس استخر
شماره تماس
09130137157
آدرس ایمیل
NAQIBSAZEH@GMAIL.COM
شبکه اجتماعی
گروه : ساختمان

NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، ساخت
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های :
استخر شنا : خصوصی و عمومی
آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

احیای فیلتر گرین سند با روش احیای پیوسته

احیای فیلتر گرین سند با روش احیای پیوسته، بیشتر برای مواقعی استفاده می شود که هدف اصلی، حذف "آهن" از آب باشد.در این روش، همانطور که از نامش پیداست، یک ماده اکسید کننده مانند کلر یا پرمنگنات پتاسیم (KMnO4) و یا ترکیب این دو ماده، بصورت پیوسته به جریان آب پیش از ورود به فیلتر گرین سند، تزریق می شود. با روش احیای پیوسته، امکان حذف آهن محلول در آب تا میزان 15 میلیگرم در لیتر و یا حتی بیشتر به وجود خواهد آمد. برای میزان غلظت بالاتر آهن، می بایست دبی جریان وارد شده به فیلتر را کاهش داد تا زمان تماس بیشتری بین آب و گرین سند وجود داشته باشد. در این حالت توصیه می شود که سرعت ورودی آب به حدود 1.5 تا 2.5 گالن بر دقیقه به ازای هر فوت مربع سطح مقطع گرین سند کاهش پیدا کند. ضمناً، در این مقادیر بالای آهن توصیه شده است که زمان کارکرد مداوم فیلتر را در بازه های کوتاه تر زمانی، بین 4 تا 6 ساعت تنظیم نمود. این در حالی است که برعکس، اگر میزان آهن آب کم باشد (بین 0.5 تا 3 میلیگرم در لیتر)، می توان بازه زمانی کاری فیلتر را به 18 تا 36 ساعت رسانده و سرعت آب ورودی را نیز تا حدود بین 3 تا 5 گالن بر دقیقه به ازای هر فوت مکعب سطح مقطع گرین سند ریخته شده در فیلتر، افزایش داد.

اگر میزان آهن اکسید شده پیش از ورود به مخزن فیلتر، بالا باشد، می توان یک لایه آنتراسیت با ارتفاع حدود 18 اینچ روی گرین سند قرار داد و با این کار مدت زمان کار فیلتر را بالاتر برد. بطور کلی، اگر آب دارای ذرات معلق بالایی (مانند اکسید آهن) باشد، استفاده از پوشش آنتراسیت روی گرین سند، یک روش مناسب برای بالاتر بردن سطح عملکرد فیلتر محسوب می شود. اگر هدف اصلی دستگاه، حذف آهن اکسید شده باشد که بصورت ذرات معلق در آب هستند، می توان با استفاده از آنتراسیت بر روی گرین سند، حتی مقدار مورد نیاز گرین سند را نسبت به حالت عادی کمتر در نظر گرفت. در سیستم های فیلتراسیون گرین سند بزرگ که اپراتورهای ماهرتری هم دارند، معمولاً علاوه بر کلر، از پرمنگنات پتاسیم هم برای اکسید کردن آهن استفاده می شود.

اگر علاوه بر آهن، میزان منگنز هم در آب بالا باشد، ابتدا باید کلر تزریق شده و پس از آن پرمنگنات پتاسیم را وارد آب کرد. البته فاصله مکانی این دو تزریق باید به گونه ای تعبیه شود که ماده اکسید کننده ارزان تر (کلر) تا جاییکه امکان دارد ابتدا آهن موجود در آب را اکسید کند و سپس پرمنگنات پتاسیم به آن اضافه شود. در این حالت، پرمنگنات پتاسیم شروع به اکسید کردن منگنز و آهن باقی مانده (که هنوز اکسید نشده است) خواهد کرد. در این حالت توصیه می شود تا پرمنگنات پتاسیم، کمی بیشتر از میزان مورد نیاز اکسیداسیون به آب تزریق شود تا بتواند وارد فیلتر شود. پرمنگنات پتاسیم وارد شده به فیلتر، توسط گرین سند تبدیل به اکسید منگنز شده و روی سطح دانه های گرین سند رسوب می کند. در واقع، با این کار، گرین سند احیا شده و برای عملکرد مناسب در جریان پیوسته، همیشه آماده می باشد.

زمانی که گرین سند تازه درون فیلتر ریخته می شود، می بایست پیش از استفاده و قرار گرفتن در مدار، کاملاً احیا شود. دستورالعمل این کار روی بسته های گرین سند توسط شرکت های تولید کننده آنها نوشته شده است. اما بصورت کلی، گرین سند تازه ریخته شده در مخزن فیلتر می بایست چند ساعت در محلول 2 تا 3 درصد غلظت پرمنگنات پتاسیم غوطه ور شده و کاملاً خیس بخورد. بصورت تجربی، یک پوند پرمنگنات پتاسیم در 5 گالن آب حل کرده و این محلول را داخل فیلتر گرین سند بریزید تا جاییکه سطح گرین سند کاملاً با این محلول پوشانده شود. بعد بگذارید تا این وضعیت از شب تا صبح ادامه داشته باشد. صبح روز بعد، فیلتر را بک واش کنید تا زمانی که دیگر هیچ اثری از پرمنگنات پتاسیم در فیلتر باقی نمانده باشد. حالا می توانید فیلتر را در مدار قرار دهید. بعد از زمانی که فیلتر گرین سند با این روش، احیای اولیه شده و در مدار قرار گرفت و از کلر نیز به عنوان ماده اکسید کننده استفاده شد، تا زمانی که میزان کلر در آب تصفیه شده خروجی فیلتر در محدوده 0.5 ppm قرار داشته باشد، می توان از سالم بودن لایه اکسید منگنز روی گرین سند داخل فیلتر، اطمینان داشت.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02143850311 - 02176704066
خط ویژه : 02128421355


WWW.NAQIBSAZEH.IR
WWW.NAQIBESTAKHR.IR
WWW.NAQIBPOOL.IR
WWW.ENGPOOL.IR

همراه : 09121978874 - 09130137157 - 09163661255

ایمیل : NAQIBPOOL@GMAIL.COM NAQIBSAZEH@GMAIL.COM

مدیر گروه : مهندس سید محسن نقیبیان
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

ارتباط با صاحب تبلیغ : گروه مهندس استخر

* : برای تكمیل فرم ستاره دارها را پر كنید
گیرنده : گروه مهندس استخر
(E-mail)
 

کد امنیتی زیر را وارد کنید .
 
آگهی صنعت
آگهی آموزش
آگهی پزشکی
آگهی ساختمان
آگهی خدمات
رفتن به بالای صفحه
ایمیل تماس: info(at)parsbanu.com
پارس بانو parsbanu.com
1390-1398